Zlatno oko

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Čime se bavite

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
ivkica
Administrator
Administrator

Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

PostajNaslov: Čime se bavite   ned sij 27, 2008 2:21 pm

Ja idem na ritmiku u baletni studio Edite Cebalo i jučer smo imali nastup,talijanskim,blaetom i jahanjem...
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://zlatnooko.nice-board.com
ivkica
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   ned sij 27, 2008 2:28 pm

[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 1034
Registration date : 19.01.2008

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   ned sij 27, 2008 2:39 pm

ajoj ja sam puno toga prošla: taekwando,jahanje,sviranje gitare,ritmika, folklor (najgora opcija ) , breakdance (još uvijek se bavim time =) )
bavila sam se malo bibliotekarstvom,pa volontiranjem u vet.stanici.. , tečaj samoobrane, karate..
isuse ima toga još XD
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   ned sij 27, 2008 3:41 pm

Ja sviram klarinet, učim francuski,a od sportova košarku (to mi je puni pogodak, prije sam išla na tenis i nikako mi to nije pasalo a košarka mi je fkt super i obožavam igrati) išla sam na ljetni tečaj talijanskoga, vjerojatno ću ići na tečaj samoobrane, a kao što sam napisala išla sam na tenis i to punih 5 godina... wow ja bih htjela volontirati u vet. stanici, da mogu. eh.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   ned sij 27, 2008 3:42 pm

Iva, gdje si ti na tim nastupima? ne mogu te prepoznati...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   ned sij 27, 2008 4:03 pm

Snooopy je napisao/la:
wow ja bih htjela volontirati u vet. stanici, da mogu. eh.
prljavo sam nadošla na to... hehe preko veze Wink
da ja nastavim od ono "lopta" sportova :rukomet,tenis,košarka (to je i meni bilo super no prezahtijevno mi je bilo jer smo svaka dva dana imali trening),
.. od ostalih sportova išla sam na gimnastiku.. i to vrlo,vrlo kratko..jer sam se izubijala...
a da vam kažem sa svim tim hobijima sam počela negdje sa 6 godina... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivkica
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   ned sij 27, 2008 4:59 pm

Ja sam ti u 1. i 2. redu,a nemreš me vidjet,jedino kod onog kola sam sa strane,s desne stojim... Smile
[Vrh] Go down
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   pon sij 28, 2008 7:14 pm

Bavim se jahanjem, učila sam (a i još sad) njemački jezik. Bavila sam se ritmikom i plesom, a išla sam i jednu godinu na manekenstvo (iako nisam tip osobe koja bi se time bavila, (izgled) bavila sam se 1 god i odustala. Zbog one glupe krave .. uf kaj ju mrzim Evil or Very Mad .. nije bitno). Jahanje jako volim i da je to sport u kojem sam se " pronašla ". Nisam neki sportski tip ali znam s frendovima zaigrat badminton, il tak nešt...

Neznam što da više još kažem pa me pitajte ... santa
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivkica
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   pon sij 28, 2008 7:49 pm

A kolko jašeš i di,ja jašem 3-4 godine trenutno u Velikoj Gorici a prije sam na hipodromu..
[Vrh] Go down
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   čet sij 31, 2008 3:15 pm

Jašem na ranchu MArtin Brijegu, i u Daruvaru (kad idem kod bake i dede) kod gosp. Bukača
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 694
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   čet sij 31, 2008 5:49 pm

Ja sam isla u muzicku skolu, al vise neidem. Bavila sam se ritmikom, odbojkom al sam odustala zato sto je bilo jako puno nas koji smo trenirali tolko da smo se morali deleti u tri grupe, a svaka je imala po 20 i vise clanova, tako da sam odustala. I nicim vise kolko se ja secam. scratch Sad se trenutno bavim samo cuvanjem Nine i Bucka i pravljenjem nove Buckove kucice. (ako od toga uopste bude nesto sto ce bar liciti na kucicu), a ruke me bole kolko sam sekla dve daske. lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   čet sij 31, 2008 6:12 pm

ja trenutačno pravim ležaj za brika... 2x2 metra od flisa Cool to sam mu i prije jednu godinu napravila.. no pokidao je u jedan dan.. možda slikam sutra...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 694
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   čet sij 31, 2008 7:16 pm

Pricaj mi o kidanju! Laughing Nina je rodjena za to! Jednom sam je vezala ispred vrtica (mama mi tamo radi) na nekoliko minuta i kad sam izasla videla sam je kako grize povodac kako bi se odvezala affraid . Skroz ga je izgrizla. Da sam dosla minut kasnije ona bi usla u vrtic, posto su vrata bila otvorena. affraid i tako smo ostali bez jednog povodca. Kada se jednom istrgla sa povodcem i otrcala za nekim psom, vratila se kuci bez njega i tad sam kupila novi, koji je pocepala za manje od 1 mesec. Taj sto je izgubila (mi smo mislili da ga je izgubila) covek nas je zaustavio na ulici i rekao da mu je kuce poznati, i odveo nas do svoje radnje i vratio nam povodec koji je sada u zalosnom stanju. Od sada povodce stavljam sto dalje od nje.

Blago tebi!!! meni nedaju da cuvam ninu u sranu. No Crying or Very sad Bucko mi je morsko prase i njemu pravim kucicu (to je kao drveni kavez, ne kucica), a kad sam pravila samo okvir od drveta. Spustila ga da uzmem ekser, i kad sam se okrenula Nina zalegla u njega i premesta svoje cebe da tu spava. Laughing Kako smo se tad smejali. Sta god neko nosi ona misli da je za nju. I kad god neko izlazi iz kuce ona brzo jede granule sto vise moze, a kad to radi onda se sprema za setnju, pa kao da nebude gladna. Laughing Jako cudna navika! To ranije nije radila, a sad skoro uvek!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   čet sij 31, 2008 11:16 pm

Hahahahhaa osigurava se za svaki slučaj, da ne ogladni ako budete predugo u šetnji!!!! Lol predobro!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   pet vel 08, 2008 10:38 pm

upisala sam se na tečaj trbušnog plesa Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivkica
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   sub vel 09, 2008 12:37 am

to sam ja htjela ič........ahhh,sad se durim bang
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   pon vel 11, 2008 3:54 pm

duri se... Arrow

ja sam odustala... neće meni nitko soliti pamet.. voditeljica mi kaže kako ovo nije breakdance i da se moram ponašati po svakom propisu... i još nešto mi je pričala nisam ju slušala... uzmem svoje pare.. torbu.. zatežnjake i pokupim se.. i next thing you know ove cure koje su sve krenule poslije mene su isto izašle i odustale odmah čim sma i ja...sad će im propasti biznis.. Mad Mad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Čime se bavite   

[Vrh] Go down

Čime se bavite
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.