Zlatno oko

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
ivkica
Administrator
Administrator

Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 12:43 am

Toga ima u Pet centru,ja stalno idem tam u Drvinje,moja sestra je mislila da je to prava čokolda pa je htjela pojest Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://zlatnooko.nice-board.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 1034
Registration date : 19.01.2008

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 10:59 am

ja sam isto jednom kupila čokoladu za pse.. scratch Briku se nije svidjelo...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 12:24 pm

Ja ću najvjerojatnije danas ići u pet shop pa ću kupiti! Da probamo!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 694
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 12:34 pm

I ja bi trebala. juce smo bili setali do pet shopa koji je daleko! 7 stanica autobus se ide do tamo. I bas smo dosta setali. Isli smo na pijacu koja je pored oet shopa ustvari, al usput je ogladnela, pa smo kupili 5 poslastica i sve je pojela usput.

kad smo cekali mamu ispred prodavnice Maxi, ja sedela na klupi, a zena jedna sedi na klupi pored i jede neko pecivo. I mi sedimo i sa druge strane prolazi zlatni retriver i pocnem da pricam sa Ninom "Nina, gde je kuca." i ona trazi, ja reko "eno je tamo!" i pokazujem prstom i ona gledala onda kuce dok nije otislo. A ona zena me gleda, kao sta radim pricam sa kucetom. affraid I izlazi mama i ja kazem Nini "Nina, gde ti je mama?" i Nina odma otrci do mame i skoci, a ova zena gleda. Mozda je smesno al kad uvek Nini kazem gde je mama ili gde je tata i ona njih trazi! A mi inace stalno tako komuniciramo i na ulici i svuda pa smo navikli da nas svi gledaju. Laughing
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 12:37 pm

Arrghhh mrzim ljude koji me tako gledaju kad razgovaram sa Snoopyem. Ma. Očito nikad nisu imali psa, a ako ih BAŠ zanima zašto ja razgovaram sa psom, neka me pristojno upitaju,a ne da nepristojno i bezobrazno bulje. Ja Snoopyu uvijek govorim nešto kao: "Snoopy, daj se unormali Laughing " Ja smatram da je normalno pričati s psom, i ja mislim da nas oni mogu razumjeti na neki način.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 12:38 pm

tak i ja s Brikom.. no ljudi ovdje razumiju.. ima i luđih od mene..sve je to ljubav prema psima ,a oovo čini jedan jako veliki offtopic.. ya ja idem kupiti one neke keksiće za brika.. proizvodnje pedigreeee Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 12:39 pm

Da, da, off smo! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 12:41 pm

Da, slazem se. Moja recenica koju stalno izogovaram je "nina pusti macu!" Laughing . Uvek to moram da kazem jer macke uvek juri. a ona nece ni daje uhvati nego cisto je njusi. Vec se jednom njuskala sa macom, koja je izgledna navikla na pse jer je izgledalo ko da se njuse dva psa. Laughing Najnormalnije ko da nije macka i pas. affraid
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivkica
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 1:27 pm

Ja se sa Cally uglavnom šećem po kvartu,tam kod škole i na Sljeme jer sam ja blizu,i tak šećem se neki dan i počnem ja pričat,bravo Cally kak slušaš Laughing ,baš si dobra i tak to,zaboravim da su ljudi okolo..i naletim na neke iz mog razreda i oni se trgaju meni kak ja pričam s Cally pale
[Vrh] Go down
Snooopy
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 3:40 pm

Ček...Iva, kaj je dosada bila tvoja Cally ili Can? confused
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 4:11 pm

Can je njen (ja mislim).
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 4:20 pm

Moj je Bobek probao seću čokoladu i jako mu se sviđa... monkey
[Vrh] Go down
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 6:36 pm

ajde barem nekome =)

meni je to presmiješno.. no i ovi moji frendovi pričaju s njim Laughing tako da..Brik zna jako,jako dobro slušati =)
Laughing

ali reagira..kao da me razumije.. npr.. ako se netko sjeća što sam spominjala Brikovu curu.. e cura se zvala foxy (ne pitajte) i kad god spomenem npr. mozilla fireFOX on zalaje, i spusti glavu na noge i napravi se onak.. tužan... silent
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivkica
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   sub vel 02, 2008 11:52 pm

Can je bio baš moj,ali i on je otišo... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?   

[Vrh] Go down

Svi offovi-Poslastice-kada,zašto i koliko?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» m/t Valun
» Fraport - Frankfurt airport
» Trajekti
» Tehnički muzeji -- Sinsheim i Speyer
» Zračne luke u Hrvatskoj - razno