Zlatno oko

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Tora
Pridošlica
Pridošlica

Female Broj postova : 2
Registration date : 22.02.2008

PostajNaslov: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   pet vel 22, 2008 11:37 am

nakon svega sto smo saznali o teskim mukama trkacih hrtova te hrtova koristenih za lov diljem svijeta, odlucili smo pokrenuti ovu informativnu stranicu i forum . naravno, pokusavamo pomoci udomljavanjem tih jadnih zivotinja ali i informiranjem javnosti. vise od desetaka tisuca hrtova biva ubijeno u par mjeseci, u nekim zemljama imaju i deponije za hrtove!!! Evil or Very Mad

pogledajte kako im pomoci, kako informirati svoje bliznje te zasto su se mnogima hrtovi uvukli pod kozu i u srce!

stranica : http://www.pomozimohrtovima.com/

forum : http://hrtovi.forum0.info/index.htm

vidimo se!!! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   pet vel 22, 2008 2:17 pm

Posjetila sam stranicu, stvarno je predivna! Priče su šokantne, pregrozno No ! Ja ću slati dalje adresu vaše stranice i priče o hrtovima jer poznam stvarno puno ljudi zainteresiranih za, ako ništa drugo, novčanu pomoć životinjama!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   pet vel 22, 2008 2:33 pm

moj mi je prijatelj danas reko da bih htjeo imati hrta. REči ču mu za ovu stranicu pa možda i uzme jednog
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivkica
Administrator
Administrator

Female Broj postova : 1150
Registration date : 07.10.2007

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   ned vel 24, 2008 7:00 pm

Da priče su fkt šokantne... Crying or Very sad
btw,Tora predstavi se!
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://zlatnooko.nice-board.com
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 1034
Registration date : 19.01.2008

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   ned vel 24, 2008 9:08 pm

ne ja mislim da je Tora još jedan onaj " član koji širi akcije i loše vijesti" .. tako da biti će pravo iznenađenje i zadovoljstvo ako se vrati =)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
diva_my_dog
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 331
Registration date : 19.12.2007

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   pon vel 25, 2008 8:05 pm

Pitala sam neke ljude žele li psa ... ima jedna cura koja bi htjela većeg pa će možda htjet hrta... dat ću joj ovaj link pa nek si pogleda
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tora
Pridošlica
Pridošlica

Female Broj postova : 2
Registration date : 22.02.2008

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   sri oľu 05, 2008 2:05 pm

no, evo na iznenađenje -vratih se! sokantno zar ne? Laughing

ukratko, imamo puno posla jer sve tek pokrecemo,a kako ja nisam student nego radim i imam dva whippeta, mozete zamisliti da ne stignem do kompa.

situacija je i gora nego ste vidjeli...nemogu opisati..
naisli smo vec i na otpor ljudi i razne komentare...no, ne mislite da ne radimo nista drugo! osobno pomazem i noinoj i udomljenju i organiziran skupljanje hrane za vise udruga....sada sa noinom trazimo izlaz iz situacije sa azilom...naravno tu je i edukacija dijece, rad sa djecom u domovima....tako cemo i sa ovom udrugom samo da se postavimo na noge! cheers

puno cete nam pomoci i samo sirenjem informacija poznatima...vec imamo 3 sticenika http://www.pomozimohrtovima.com/oni_cekaju.html
(podatci o trecem idu danas gore! )... I love you

za bilo kakve info mozete me kontaktirati (na stranici pod kontakte je broj moba), a i mail imate.

evo, uloviti cu ovih dana cajta i doci se druziti s vama i na drugim temama!

lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rock_chic
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 1034
Registration date : 19.01.2008

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   sri oľu 05, 2008 2:11 pm

mojeeee isprikeee Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
good to have you
hello again
čekamo te hello
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nina
Pravi forumaš
Pravi forumaš

Female Broj postova : 694
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   sri oľu 05, 2008 2:14 pm

Da!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Snooopy
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 834
Registration date : 10.11.2007

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   čet oľu 27, 2008 5:56 pm

Ja sam na svom blogu razglasila vijest o dva hrta koji čekaju dom http://zivotinjenisuigracke.blog.hr ...i po pasoddyu i terrier forumu itd...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?   

[Vrh] Go down

Sto se događa poslije trka i lova sa hrtovima?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.